logotyp

Kroužky MŠ Sluníčko

Kroužky

Rodiče dětí, které v uplynulém školním roce chodily na Angličtinu s Jimmym, dostali informační email ohledně vrácení poměrné částky za lekce, které se nemohly konat.


Na základě doporučení a z důvodu obav z možného nestandardního průběhu školního roku jsme se rozhodli mimořádně omezit konání kroužků.

Rozhodli jsme se zachovat ten, který pokládáme za z hlediska dlouhodobého vzdělávacího přínosu pro děti nejdůležitější:

Angličtinu s Jimmym

Děkujeme za pochopení.

Angličtina s Jimmym

Kdy: pondělí a ve středu (kroužek původně probíhal jednou týdně a měl skončit v květnu, avšak kvůli dlouhému přerušení z důvodu pandemie bude pokračovat až do konce školního roku 2x týdně)
Pro koho: Pro všechny. Přednost mají děti v posledním roce předškolní docházky.
Vede: Jimmy Bozemann

Jimmy Bozeman se narodil v USA ve státě Louisiana. Do České republiky přijel v roce 1991, zde se původně živil jako muzikant. Má dlouholeté profesní zkušenosti s výukou jak malých dětí, tak dětí školního věku. Na tuto věkovou hranici se také specializuje. Komunikuje v angličtině, též ovládá český jazyk v základní formě. 
V Mateřské škole "Sluníčko" v Nižboru vyučuje angličtinu již mnoho let. V ČR začal s výukou v Anglické školičce Aaada, která byla otevřena pod záštitou Karlovy Univerzity. Dále pokračoval jako učitel Aj v soukromé česko-anglické školičce Super Kids, v MC Dobříš jako lektor, vedl konverzační hodiny na ZŠ Jungmannova a ZŠ Závodí v Berouně, kroužky na školkách a školách na Berounsku, v Montessori Beroun atd. Od roku 2006 působí jako lektor známých kurzů pro děti „Angličtina s  Jimmym“.

V odkazu níže naleznete videa z letních anglických táborů:
https://www.youtube.com/channel/UCwEqC4zl6_840cpv9MBIJbQ

DŮLEŽITÉ AKTUALITY

Co je nového

Aktuality naleznete zde.

Jídelníček

Jídelníček

obrázek
Jídelníček najdete zde
Mateřská škola Sluníčko, Nižbor

Created by © 2016 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign