Informace k zápisu

Zápis 2024 – elektronický předzápis již nyní

Vážení rodiče,

pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy můžete využít Elektronického předzápisu. Na webu: www.elektronickypredzapis.cz stačí vyhledat naší mateřskou školu, zaregistrovat se a předzapsat se do ní. Je také možno využít přímý odkaz na informační stránku naší mateřské školy:

Dále Vás program navede, jaké další kroky je potřeba podniknout (tisk vyplněné žádosti, návštěva lékaře) a vše potřebné doručit do MŠ stanoveným způsobem nejpozději v termínu řádného zápisu.

Zápis pro příští školní rok proběhne v termínu

2. května 2024 od 13 do 16 h v budově MŠ

či volitelně opět bezkontaktním způsobem. Můžete využít elektronický předzápis, který je otevřen již nyní – před oficiálním termínem zápisu. Slouží k tomu, abyste mohli vyplnit elektronickou přihlášku a další požadované dokumenty, které po vyplnění vytisknete a dodáte do mateřské školy osobně či poštou, nebo je pošlete do naší datové schránky (kdykoli před termínem zápisu, avšak nejpozději v den zápisu).

Pro ty zájemce, kteří nemají přístup k internetu, budou v průhledné schránce na brance školy připraveny přihlášky v papírové formě.

K četným dotazům uvádíme:
Při přijímání mají přednost děti s trvalým bydlištěm v obcích Nižbor, Stradonice, Žloukovice. Na neobsazená místa je možné přijmout i děti s trvalým bydlištěm v jiné obci. V uplynulých letech se obvykle podařilo umístit všechny místní děti.

Elektronický předzápis se uzavírá 2. května ve 14:00

ODKAZ NA LETÁK PRO RODIČE: https://elektronickypredzapis.cz/…pdf

Zápis 2023 proběhl

Dne 11. 5. 2023 proběhl zápis do naší mateřské školy. Přijali jsme přihlášky od celkem 28 dětí. Zákonní zástupci dětí, kteří se dostavili osobně, obdrželi registrační čísla, pod nimiž byly dne 22. května zveřejněny výsledky zápisu na tabuli před vstupem do mateřské školy (informace je přístupná bez ohledu na otvírací dobu školy).

Zákonní zástupci dětí, kteří doručili přihlášky prostřednictvím datové schránky nebo poštou, obdrželi registrační čísla taktéž datovou schránkou či poštou.

Přijaté děti byly zveřejněny pod registračními čísly, rozhodnutí o přijetí nebudou zasílána.
Rozhodnutí o nepřijetí byla zaslána poštou, datovou schránkou nebo předána osobně.

Výsledky zápisu:
Přihlášených: 28
Přijatých: 18
Nepřijaté spádové děti, které budou k 1. 9. 2023 starší 3 let: 0

V případě, že se uvolní místo, budeme kontaktovat zákonné zástupce nepřijatých dětí podle pořadí umístění u zápisu.